Головна » 2015 » Липень » 2 » Пригоди інопланетян
Пригоди інопланетян

Погода цього дня  була  сприятлива для проведення конкурсно – розважальної програми «Космічні  старти».  Учні поділилися на дві команди «Плутон» і «НЛО». Першим конкурсом було «Презентація команди», діти розповіли історію своєї команди, представили кожного учасника. Найцікавіше було розмалювання інопланетян, де діти проявили свою уяву і вигадку. Наступним конкурсом була «Переправа». Активно брали участь у конкурсі «Гаряча картопля», в якому завданням було пронести картоплю в ложці, не торкаючись її. Весело і грайливо пройшов конкурс «Пінгвінів», в якому діти, тримаючи повітряну кульку, подорожували до Північного полюсу. Змагання пройшли в  дружній  спортивній  атмосфері.

Ось і настав час закриття табору "Веселка". Учні були трішки засмучені, але в повітрі все одно відчувалося свято. На урочистій лінійці начальник табору Міщенко Інеса Анатоліївна привітала з перемогою, а перемогла ж звичайно дружба, та нагородила всіх маленькими призами.

Переглядів: 378 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0