Головна » 2018 » Січень » 16 » Прийшла зима - чарівниця
Прийшла зима - чарівниця

Під такою назвою пройшов конкурс аплікацій з кольорового паперу у 1 класі. Діти вчилися конструювати вироби з паперу за допомогою засвоєних раніше технологій аплікації', складали композицію; розвивали вміння планувати свою роботу, творчі здібності, охайність, вміння працювати в парі, групі, любов та бережливе ставлення до природи. Конкурс аплікацій допоміг першокласникам розвинути позитивно-емоційне ставлення до навколишнього середовища, до зимової краси природи рідного краю. Найактивнішими учасниками заняття стали Альбіна Вовк та Вероніка Мартиненко. Вони з задоволенням відгадували загадки про зиму, складали чистомовки. І на пам'ять про чарівну зимову пору року учні залишили собі аплікації.

Прийшла до нас бабуся У білому кожусі,

Поля причепурила —

Пухнастим снігом вкрила.