Головна » 2014 » Грудень » 14 » «Повір у себе»
«Повір у себе»

​       До відзначення Міжнародного дня інвалідів на базі сільської бібліотеки,  шкільний бібліотекар Прядка Г.В., провела виховний захід «Повір у себе». Захід організовано в формі презентації. На свято були запрошені учні 2, 8 класу. Учні читали вірші, розповідали про інвалідність як соціальне явище. Учні та присутні дізналися, що в Києві в Національному музеї літератури України – одному  із найпопулярніших  музейних закладів країни,  до Міжнародного дня інвалідів відкрилася виставка творів людей з обмеженими можливостями. Антоніна Андріївна, сільський бібліотекар,  запропонувала учням переглянути відео з чемпіонату світу з танців, де виступала киянка, триразова чемпіонка світу та Європи з бальних танців у візках, виступ команди параолімпійців в Лондоні, де 84 рази піднімався прапор нашої держави. Учні 8 класу підготували цікаві розповіді про видатних людей з обмеженими можливостями, зокрема Гомер, Ньютон, Дісней. На захід були запрошені жителі села, які висловили своє враження від почутого, поділилися досвідом. Учні зробили висновок, що інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство і жодна людина не може стояти осторонь.

Переглядів: 495 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0