Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Подорож у козацькі часи
Подорож у козацькі часи

Доблесні воїни, втікачі, українські лицарі та хоробрі захисники… Як тільки не називали козаків їхні сучасники. Життя запорожців повне загадок і таємниць, проте одне відомо напевне: козаків поважали та мусили рахуватися з ними найбільші імперії.

Про легендарне козацьке військо у свій час не знав тільки лінивий. Тож учні 5-го класу на виховній годині «Подорож у козацькі часи» також вирішили поповнити свої знання про життя, побут, звичаї та подвиги козаків. Діти прослухали розповідь класного керівника, взяли участь у вікторині «Що я знаю про козаків», оглянули виставку літератури, присвячену козацькій добі.

П’ятикласники зацікавилися козацькою темою, тому вирішили створити проект «Подорож у козацькі часи».

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 5 класу

Переглядів: 315 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0