Головна » 2018 » Червень » 2 » Перлина заповідного степу
Перлина заповідного степу

24 травня 2018 учні 8-9 класів долучилися до відзначення Дня степу, що в Сумській області проходить під егідою природного заповідника «Михайлівська цілина» в рамках міжнародної конференції з нагоди 90-річчя природного заповідника. Учні прослухали цікаву інформацію про заповідник «Михайлівська цілина», який з 2009 року має статус природного заповідника, а до того був філією Українського державного степового природного заповідника. Не можна перебiльшити роль Михайлiвської цiлини в екологiчному вихованнi жителiв краю. Степ своїми мiнливими вогниками квiтiв, срiблястим ковиловим граєм, неповторними пахощами, щебетанням птахiв зачаровує своїх вiдвiдувачiв, надає вiдчуття єдностi людини з природою, вчить цiнувати її. Цей край є «нагадуванням» людям, що їхня діяльність повинна мати свої межі, якщо вони хочуть бачити таку красу.

Григор’єва Ірина Леонідівна, вчитель географії

Переглядів: 272 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0