Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Осінній Тростянець
Осінній Тростянець

Теплим сонцем та жовтогарячим різнобарв’ям зустрів Тростянець учнів нашої школи під час осінніх канікул. Разом з класними керівниками (Мироненко Г.М., Макаренко Ю.В., Дробітько О.В.) діти здійснили невеличку екскурсію на залізницю, побачили, як працює підйомний кран на залізних коліях. Далі діти вирушили до архітектурної пам’ятки Тростянеччини — Благовіщенського храму. Будівля, якій понад 250 років, справила неабияке враження. Благоговійна тиша, загадкові постаті святих, оздоблення ікон зачарували відвідувачів. А біля самого храму на них чекав сюприз — фонтан з черепашками. Ці милі тваринки викликали усмішку та щиру радість.

Найяскравіші враження школярі отримали у Тростянецькому міському парку ім. П.І.Чайковського. І це не дивно, адже діти повинні залишатися дітьми. Гірки, гойдалки, каруселі, необмежений простір для гри — все, що потрібно їм для того, аби відчувати себе енергійним, бадьорим та щасливим.

Канікули — це добре, а цікаві канікули — ще краще!

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 6 класу

Переглядів: 229 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0