Головна » 2015 » Січень » 7 » Новорічний карнавал
Новорічний карнавал

Весело  та завзято відбулось святкування Нового року в нашій школі. В ході свята біля новорічної ялинки були використані театральні постановки, ігри, конкурси, розваги, хороводи, танці. Яскраві костюми та приємна атмосфера доповнювали гарну гру юних акторів. Дзвенить веселий сміх дітей, які зустрічають старенького Дідуся Мороза та його внучку  Снігуроньку  з подарунками. Пощастило і учням нашої школи. За сприяння сільського голови Дудника Юрія Олексійовича та директора школи Григор’євої Ірини Леонідівни діти отримали новорічні призи та подарунки, які надали школі: депутат районної ради Поляковський Віталій Михайлович, керівник Романівської філії ПрАТ «Райз-Максимко» Сирота Володимир Миколайович, директор ПП «Буймерське» Провозін Василь Павлович, приватні підприємці Гордієнко Роман Володимирович та Тараненко Оксана Вікторівна.  А окрасою свята була новорічна ялинка , яку школа отримала  від директора Тростянецького держлісгоспу Зубка Віктора Івановича. Педагогічний та учнівський колектив щиро дякує всім за допомогу  і підтримку.

Щастя безмежного в році новому!

Миру і радості Вашому дому!

Нехай Вам майбутнє дарує надію й

Збуваються усі Ваші мрії!

Переглядів: 450 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0