Головна » 2018 » Січень » 16 » Новорічні пригоди трьох веселих поросят
Новорічні пригоди трьох веселих поросят

12 січня учні школи відвідали Тростянецький Будинок культури, де переглянули чарівне дійство «Новорічні пригоди трьох веселих поросят». Всі поринули у цікавий, наповнений несподіваними пригодами, світ новорічної казки. Троє веселих поросят по дорозі до своєї Бабусі Хівруні, разом з веселим онучком Діда Мороза та молодшою сестричкою Снігуроньки здолали витівки недобрих Завірюхи та Мороза і подарували учням море позитивних емоцій. Їм допомагали вихованці зразкових дитячих колективів «Перлина», «Едельвейс», «Кольоровий дощ», хореографічного ансамблю «Конфеті», вокальних ансамблів «Лілея» та «Зорепад». У фіналі казки дітей вітали Дідусь Мороз, Снігуронька та символ 2018 року – руденьке собача. Гучними оплесками глядачів закінчилося театралізоване святкове дійство, яке дало усім надію на те, що рік буде щасливим і добрим, бо він почався з вітань старанних і талановитих дітей – вихованців Палацу дітей та юнацтва!

Драновська Людмила Володимирівна, вчитель початкових класів

Переглядів: 287 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0