Головна » 2016 » Січень » 2 » Новорічна казка
Новорічна казка

28 грудня на Новорічне свято до учнів початкових класів нашої школи завітали лісові звірі – Зайчик (Целуйко Артем), Ведмедик (Бобров Саша), Коза-дереза (Загребельна Ганна), Лисичка-сестричка (Гончаренко Ганна), Півник (Вовк Захар), Сніговичок (Овчаренко Андрій), щоб привітати всіх з Новим роком. Але  Баба Віхола (Гордієнко Ірина) заховала подарунки. Герої казок – кицька Мурка, собака Жучка (Лишенко Саша), внучка Оленка (Понуровська Кароліна), Дід (Горбунов Коля) та Баба (Бережна Віка) знайшли солодощі під ялинкою і привітали дітей. Дід Мороз (Рева Артем) та Снігурка (Целуйко Оксана) загадували загадки, вітали всіх присутніх зі святом, співали новорічних пісень, водили круг ялинки хороводи. Прийшли на свято і щедрівники (Дудник Михайло, Міщенко Артем, Тімченко Артем, Мазурок Андрій, Овчаренко Віталій, Решетков Сергій), бажаючи всім добра, здоров’я, миру та достатку. Завітав на свято і Новий Рік (Драновський Андрій) зі словами-побажаннями гостям свята, вчителям, батькам, учням:

Рік новий на відході, рік новий на порозі,

Рум’яніє на сході небосхил на морозі.

Будьте, люди, щасливі, в мирі, в праці навіки.

Хай уродять вам ниви, щастя повні засіки!

Хай таланить усюди, з Новим роком вас, люди!

Привітали учнів, батьків, учителів сільський голова Дудник Юрій Олексійович та директор школи Григор’єва Ірина Леонідівна.

Дід Мороз з Снігуронькою роздали учням подарунки від  Станівської сільської ради та Романівська філія ПрАТ "РАЙЗ Максимко".

Міщенко Інеса Анатоліївна, вчитель початкових класів

Переглядів: 353 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0