Головна » 2015 » Вересень » 5 » Ніхто, крім нас!
Ніхто, крім нас!

Любіть Україну, як сонце, любіть,

Як вітер, і трави, і води,

В годину щасливу і в радості мить,

Любіть у годину негоди!

В. Сосюра

Почуттям патріотизму, національної гідності, вдячності воїнам АТО за захист Вітчизни був пронизаний перший урок у 8 класі «Ніхто, крім нас!» Під час уроку учні згадали тих, хто захищає наш край на передовій, хто ціною власного життя відстоює нашу свободу і незалежність, чий подвиг можна вважати достойним всенародного визнання. Таким прикладу героїзму і національної мужності стали воїни, які обороняли Донецький аеропорт. За стійкість і мужність їх прозвали «кіборгами». Учні з цікавістю дізналися про деякі факти оброни Донецького аеропорту,  а також згадали поіменно деяких  героїв цих подій. Серед них комбат 81-ї десантної бригади підполковник Олег Кузьміних, якого 20 січня бойовики захопили в полон з 15 бійцями, що намагалися вивезти з Донецького аеропорту поранених, сержант розвідроти Василь Соколовський з Рівненщини, спогади якого були прочитані в класі. У виконанні учнів класу прозвучали поезії А. Дмитрука «Україна моя у вогні», Оксани Максимишин-Корабель «Дорога слави», Олі Стасюк «Здрастуй, братику», вірш-звертання «кіборга» Вадима Вовка «Я прийду з війни і гляну в очі…» Рядки останнього спонукали дітей задуматися над тим, що деякі наші проблеми здаються неважливими, дріб’язковими, смішними поряд із щоденним ризиком , коли бій іде не на життя, а на смерть.

Нова Україна народжується у боротьбі, бо її свободу відстоює увесь український народ. Ворог сильний і підступний, але не нездоланний.

Україна кайдани рве,

Кращі хлопці стають до зброї.

Лютим звіром душа реве,

не бояться вогню герої.