Головна » 2018 » Січень » 28 » Нехай нерозмежованою залишеться навіки
Нехай нерозмежованою залишеться навіки

У сьогоднішніх процесах оновлення, повернення народу його історичної пам’яті, відродження національної свідомості особливу роль відіграє об’єктивне висвітлення історичних подій, що пов’язані з формуванням і становленням української державності. Одна з таких подій - “Акт злуки”, проголошення соборності України, об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року.

Саме про цю історичну подію учні 5 класу дізналися на виховній годині “Нехай нерозмежованою залишеться навіки”. П’ятикласники дізналися про історичні події, що передували проголошенню злуки ЗУНР та УНР, про урочистості щодо цієї події, що відбувалися в цей день на Софійській площі. Діти зрозуміли, яке важливе значення мала ця подія на шляху України до національної державності та возз’єднання, і чому кожному українцю необхідно пам’ятати про ці сторінки в історії нашої держави.

Дробітько Ольга Василівна, класний керівник 5 класу

Переглядів: 242 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0