Головна » 2014 » Березень » 26 » Настільний теніс - гра для спритних та вправних!
Настільний теніс - гра для спритних та вправних!

Останнім часом настільний теніс став улюблеою спортивною грою наших учнів. В коридорі школи встановлено тенісний стіл і кожну вільну хвилину діти на перервах, до чи після уроків використовують для тренувань. Займаючись настільним тенісом учні  не тільки оволодівають навичками цієї прекрасної гри, а й отримують нових друзів, беручи участь в районних змаганнях. Відповідно до плану весняних канікул 24 березня пройшов турнір з настільного тенісу серед юнаків та дівчат школи. Абсолютну перемогу здобули учні 8 класу: серед хлопців -  Овчаренко Сергій, серед дівчат - Стадніченко Даша. Вчитель фізичної культури Мандрико О.В. вручив переможцям грамоти та солодкі призи. Діти отримали задоволення від гри.

Григор'єва Ірина Леонідівна, директор школи

Переглядів: 453 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0