Головна » 2018 » Січень » 18 » На гостини в Будинок культури
На гостини в Будинок культури

На зимових канікулах учнів школи до себе на гостини запросив директор Станівського будинку культури Кулібаба Олександр Володимирович. Для них була проведена конкурсно-розважальна програма «З Новим роком». Учні активно брали участь у різноманітних конкурсах, іграх, із задоволенням відгадували загадки, танцювали, показували за допомогою пантомім сучасні пісні, змагалися повітряними кульками та багато іншого. Свято тривало більше 2-х годин. Всі переможці і учасники конкурсів та ігор були заохочені солодкими призами, які були придбані сільською радою (сільський голова Дудник Юрій Олексійович). Найактивніші учасники, яких було обрано шляхом голосування, отримали призи Станівської сільської ради: Драновський Андрій та Овчаренко Ольга. Діти добре провели час, задоволені, емоційні, з купою позитивних вражень, поверталися додому, щоб набратися сил для дискотеки.

Овчаренко Валентина Володимирівна (ведуча свята)

Переглядів: 269 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0