Головна » 2016 » Вересень » 7 » Це - наше і це - твоє
Це - наше і це - твоє

Новий навчальний рік для четверокласників та їх батьків почався  з уроку-презентації «Моя Україна». З нагоди відзначення 25-и річчя незалежності України учні декламували вірші, коментували ілюстрації, розповідали, що таке Батьківщина. Лишенко Олександр назвав області України та країни-сусіди  нашої держави. Тімченко Артем наголосив, що найродючіші грунти – чорнозем, має українська земля. Бережна Вікторія розповіла про гори у нашій країні – Карпати та Кримські гори. Діти пригадали найбільші річки України – Дніпро, Дністер, Дунай, Південний Буг. Мазурок Андрій назвав державні символи України – Державний Герб, Державний Прапор, Державний Гімн. З цікавістю учні розглядали ілюстрації головного міста нашої Батьківщини, столиці, міста Києва і загадали бажання обов’язково відвідати це красиве місто. Показ презентації першого уроку супроводжувався демонстрацією Всеукраїнського проекту «Це – наше і це -твоє». Учні 4 класу взяли в ньому активну участь, виконуючи малюнки про український літак «Мрія», найдовшу гіпсову печеру у Тернопільській області, про вугілля, про іграшку Зозулицю, про особливу червону фарбу та інше.

Підсумок  Першого уроку у 2016-2017 н.р.  підвели самі четверокласники - любити свою Батьківщину, як свою рідну неньку, вона нас зростила. Шанувати наші державні символи, бо вони є ознакою нашої держави, вони несуть в собі нашу історію. Цікавим завданням для учнів стало розгадування ребуса «Я люблю Україну» та складання прислів’я, пригадуючи назви місяців, «У світі одна всім потрібна вона – Батьківщина!»

.Міщенко Ініса Анатоліївна, класний керівник 4 класу

Переглядів: 332 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0