Головна » 2018 » Травень » 22 » Мігруючі птахи Сумщини
Мігруючі птахи Сумщини

11 травня учні Станівської школи разом з людьми всього світу відзначили Всесвітній день мігруючих птахів під гаслом «Обєднання наших голосів для збереження птахів». Пташки – наші найменші друзі і невід’ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм співом. Їх весела дзвінка пісня, яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості. Учні 8-9 класів познайомили молодших школярів з видами мігруючих птахів в ході проведення виховного заходу «Мігруючі птахи Сумщини». Діти з цікавістю ознайомилися з часом міграції птахів. Подив в учнів викликала інформація про особливості орієнтування мігруючих птахів в просторі під час польоту; звуки клекотання журавлів, щебетання солов’я, гелготіння диких гусей, спів жайворонка в піднебессі, кування зозулі – ці звуки заповнили шкільний клас і викликали в дітей зачарування.

Вчитель біології Ярова Олена Олексіївна

Переглядів: 211 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0