Головна » 2018 » Вересень » 6 » Ми – діти держави Україна
Ми – діти держави Україна

З метою поглиблення знань учнів про Україну, формування почуття належності до своєї країни, до її історії та традицій, розвитку критичного мислення, вміння одержувати інформацію, аналізувати її, порівнювати, робити висновки, виховання любові до рідного краю, дбайливого ставлення до скарбів Батьківщини у 2 класі було проведено перший урок «Ми – діти держави Україна». Другокласники шукали пелюстки Квітки пізнання та виконували завдання. Прослухали пісню про столицю - місто Київ, згадали найбільшу річку України Дніпро, Карпати, Кримські гори, Чорне та Азовське моря, назвали, що є у рідному селі Станова, розповіли, у яких куточках України побували, пограли у гру «Тісне коло» та провели пряму трансляцію концерту «Ми – діти держави Україна», прочитавши разом з мамами рядки вірша про Батьківщину.

Неповторні ти і я,

разом ми – одна сім’я,

будемо у мирі жити,

гарно вчитись і дружити,

щоб батьки могли радіти,

що такі в них добрі діти.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 2 класу

Переглядів: 275 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0