Головна » 2019 » Жовтень » 26 » Краєзнавчий музей у Сумах
Краєзнавчий музей у Сумах

23 жовтня учні 4 класу здійснили поїздку до м.Суми, де відвідали краєзнавчий музей. Із захопленням діти розглянули виставку метеликів, сфотографувалися біля опудала вепра. Вразило різноманіття птахів, що мешкають у Сумській області. Цікаво було розглянути представлені макети гніздечок кожної пташки та їхніх яєць. Пізнавальною виявилася й експозиція, присвячена ІІ Світовій війні: зброя, речі, світлини воїнів-визволителів. Не оминули й сучасні події на сході України: розглянули фотографії загиблих воїнів АТО, матеріали про них, маскувальний одяг.

Побували учні і біля знаменитої альтанки, і біля фонтану Садко, пам'ятника І.Кожедубу.

Відвідали Спасо-Преображенський собор, де напередодні було свято Корсунської – Шпилівської ікони Божої Матері та приклались до цього образу. Розважились у центрі «Лавина» та пробіглися біля замків у дитячому парку.

Щасливими, повними незабутніх вражень повернулися додому.

Мироненко Г.М.

Переглядів: 184 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0