Головна » 2019 » Лютий » 11 » Козацька слава не поляже, а про себе розкаже
Козацька слава не поляже, а про себе розкаже

Згідно плану заходів у межах проведення обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини-49+» до нашої школи завітали керівники гуртків Тростянецького Палацу дітей та юнацтва.

Учні 2 та 3 класу з великим інтересом поспілкувалися з керівником гуртка «Т/к походи та сплави» Олесюк Ларисою Сергіївною, яка провела майстер-клас зі спортивного туризму в закритому приміщенні «Смуга перешкод». Школярі грали в краєзнавче лото «Козацька спадщина Сумщини». Вони познайомилися з історією походження слова «козак», дізналися, що таке козацькі клейноди, з ім’ям якого гетьмана пов’язують створення козацької кінноти, як називається козацька каша та ще багато-багато цікавого з історії козацтва на Сумщині. По закінченню зустрічі Лариса Сергіївна продемонструвала захоплюючий дослід з негарячим полум’ям та подарувала учням школи краєзнавче лото.

Міщенко Інеса Анатоліївна, класний керівник 2 класу

Переглядів: 254 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0