Головна » 2019 » Листопад » 23 » ХХ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
ХХ Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Підвищення рівня престижу рідної мови - одне з головних завдань школи. Тож участь у різноманітних мовно-літературних конкурсах є невід'ємною складовою реалізації цього завдання. За доброю традицією учні 3-9 класів узяли участь у І етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Мартиненко Вероніка, учениця 3 класу (учитель Міщенко Інеса Анатоліївна), Вовк Захар, учень 5 класу, та Гончаренко Ганна, учениця 6 класу, переможниця ІІ етапу минулорічного конкурсу (учитель Дробітько Ольга Василівна), здобули перемогу. Вони ж будуть представляти нашу школу у районному етапі. Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших змаганнях.

Вчитель української мови та літератури Дробітько О.В.

Переглядів: 193 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0