Головна » 2018 » Листопад » 8 » Як управляти власним гнівом і агресією не створюючи конфліктних ситуацій
Як управляти власним гнівом і агресією не створюючи конфліктних ситуацій

У жовтні соціальним педагогом А.М. Круподер підготовлено і проведено ряд заходів з попередження конфліктних ситуацій, протидії агресії та булінгу.

Для вчителів закладу підготовлені «рекомендації щодо подолання конфліктих ситуацій в учнівському колективі», для батьків – «Рекомендації батькам щодо профілактики агресивної поведінки підлітків», а з учнями, які мають схильність до вирішення конфліктних ситуацій шляхом бійки, проведене практичне заняття «Як управляти власним гнівом і агресією не створюючи конфліктних ситуацій». Спочатку діти з допомогою тестів дослідили риси власного характеру, визначили чи є вони конфліктними людьми, чи вміють правильно виходити з конфліктних ситуацій і отримали пам’ятки, як цьому навчитися: «Рекомендації з подолання агресії та дратівливості», «Як управляти гнівом». А також ознайомилися з іграми для подолання гнівливого стану.

Переглядів: 578 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0