Головна » 2016 » Вересень » 7 » Я живу в Україні
Я живу в Україні

Першого  вересня вчитель початкових класів Драновська Людмила Володимирівна для  учнів 3 класу провела перший урок на тему «Я живу в Україні», під час якого школярі поглибили свої знання про Батьківщину та  державні символи України. Із захопленням брали участь  в «Аукціоні слів», де учні добирали відповідні ознаки до слова Україна. З радістю вирушили в уявну подорож рідною Батьківщиною, сторінками «Усного журналу». Де дізналися про виникнення української землі, із захопленням продивилися сім природних чудес України.  Колективно доповнили вірш про рідний край, попрацювали із акровіршем, за яким прочитали назву нашої держави. Ознайомилися з легендою, загадками та віршами про герб, гімн, прапор України. Всі учні активно працювали біля дошки відповідаючи на запитання вікторини «Люби, вивчай свій рідний край».

Переглядів: 263 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0