Головна » 2016 » Липень » 18 » Івана Купала
Івана Купала

Купало, Купало, чи ти з неба впало?
Чи з землі взялося, що таке вдалося?

Купальське свято має давнє і цікаве коріння. Колись воно припадало на день літнього сонцестояння, тому основні символи свята – опудало-“Купайло”, деревце-“Маринонька”, вінок, колесо, взагалі вода і вогонь – належать до космогонічних. У народі кажуть, що цього дня сонце “грає”, дерева можуть переходити з місця на місце, а зілля має найбільшу цілющу силу. Загальновідомою є легенда про чудодійний цвіт папороті, що з’являється тільки на мить саме у купальську ніч.

Традиційно  біля Заярського ставка зібралися станівчани святкувати Івана Купала. Активну участь у підготовці до нього брали учні школи. Цього року свято вийшло яскравим та веселим. Загребельна Ганна, Гордієнко Ірина, Бережна Вікторія, Боброва Анжеліка, Целуйко Оксана, Овчаренко Ольга, Гордієнко Альбіна та Смілянська Сніжана стали учасниками    театралізованого дійства «В ніч на Івана Купала» та концертно – розважальної програми. Цього вечора діти брали активну участь у розвагах, іграх, конкурсах, народних забавах. Як символ щастя, радості і кохання запалав і Купальський вогонь, а дівчата плели вінки, ворожили на них і пускали на воду. Завершили святкову програму феєрверк та фаєр-шоу.

Григор'єва Ірина Леонідівна, директор школи

Переглядів: 345 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0