Головна » 2018 » Листопад » 26 » Гра-шоу "Хто зверху?"
Гра-шоу "Хто зверху?"

З 19 по 23 листопада в школі згідно плану проходив тиждень «МІФ» математики, інформатики та фізики. Учні взяли активну участь у підготовці стіннівок присвячених даним наукам, в яких висвітлили цікаві факти, ребуси, кросворди, жарти. В п’ятницю було проведено гру-шоу «Хто зверху?». Змагання проходило в 8 раундів, під час яких команди хлопців та дівчат демонстрували свої знання, логічне мислення, ерудицію та кмітливість. Напружена боротьба показала, що дівчата все ж дещо продуктивніше вміють користуватися логічним мисленням та ерудицією, тому перемога була за ними. Але хлопці не засмутилися, а записали свій маленький програш на вияв джентльменського вчинку. Обидві команди отримали невеличкі призи надані приватним підприємцем Литвиненко І.П.

Вчитель математики та інформатики В.В. Овчаренко

Переглядів: 270 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0