Головна » 2015 » Листопад » 18 » Гра подорож "Дорожній рух"
Гра подорож "Дорожній рух"

Під час тижня «Безпека дорожнього руху»  в 2 класі проведений виховний захід гра-подорож «Дорожній рух». Подорож тривала по станціях. На станції «Літературна»,  Гончаренко Ганна прочитала напам’ять вірш «Азбука міста», який закликав до знань та дотримання правил дорожнього руху. Інші учні загадали загадки про світлофор, перехрестя, пішохідну розмітку «Зебра» та ін.. На станції «Перехрестя Дружби», за малюнком «Як перейти нерегульоване перехрестя» пояснили як хлопчикові слід перейти перехрестя, щоб потрапити в пункт А. На станції «Хвилинка-цікавинка»  дізналися значення слова «Світлофор». Учні показали свої знання з даної теми на станціях «Проспект Знань» - виконали тести, «Автомультик» - дізналися який транспорт використовували казкові герої. Остання зупинка «Зупинка ерудитів».

Драновська Людмила Володимирівна, класний керівник 2 класу

Переглядів: 757 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 5.0/1