Головна » 2018 » Травень » 2 » Екскурсія містом Тростянець
Екскурсія містом Тростянець

Екскурсія для учнів 2-го та 6-го класів почалася з відвідування Благовіщенської церкви, де кожен бажаючий мав змогу подзвонити в дзвони. Наставник церкви розповів учням про церковний дзвін та саму церкву. Далі учні відвідали Тростянецький районний краєзнавчий музей. Вони дізналися, що сам музей міститься у частині будівлі-пам’ятці архітектури ХVII- XIX ст. національного значення «Садиба Кеніга». В самому музеї учні ознайомилися з безліччю цікавих експонатів, матеріалів та документів з природи, історії, побуту, культури та персоналій краю.

Учні були захоплені культурою рідного міста та з великою зацікавленістю слухали розповідь екскурсовода.

Та на цьому наша екскурсія не закінчилася, діти відвідали місцевий парк, де з радістю бігали, каталися на каруселях та відпочивали.

Учні були вражені та захоплені екскурсією по місту Тростянець.

Класний керівник 6 класу Мичко А.С.

Переглядів: 223 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0