Головна » 2018 » Червень » 2 » Є святкових днів багато на листках календаря, а між ними й наше свято - вшанування Букваря

Ясного весняного ранку в гості до першокласників завітали герої улюблених книжок Казка, Лисичка, Ведмедик та Вовк. Вони прийшли привітали учнів зі святом Букваря. Зла Коза- Дереза сховала Царя Букваря у свою торбу. На допомогу звірятам поспішив Рак- неборак. Діти декламували вірщі, співали пісні і спільними зусиллями визволили Букварика. Потім він познайомив першокласників з новими підручниками, які навчатимуть дітей. Бо хто має мову рідну, той багатий, а не біднийПідручник «Читанка» даруватиму щодня і забави, і знанняЩоби весело гуляти, математику треба знати. Підручник «Природознавство» розкаже, де лягає сонце спати, і звідки вітер, звідки тінь, і сніг чому такий лапатий, і заєць чом такий вухатий. Дякували учні своїй першій книжці за добру науку, за паличку першу і першу букву. А потім Альбіна Вовк, Максим Ніконов, Максим Остапенко, Вероніка Мартиненко та Сергій Коваль отримали від Царя Букваря у подарунок цікаві книжечки на згадку про веселе свято. Багато віршів вивчили першокласники, співали пісні про алфавіт, буквар, кумедного Жука, веселих музикантів, рідну Україну. Щирі слова подяки звучали рідним батькам за добро і вашого серця тепло. Підготували учні інсценізацію української народної казки «Колобок» на сучасний лад. Свято прощання з букварем закінчилося смакуванням солодкого торта.

Ми – сучасні діти,

Все повинні вміти: