Головна » 2015 » Лютий » 15 » Дві перемоги нашої команди
Дві перемоги нашої команди

6 лютого учениці нашої школи Діана Руденко та Анжеліка Боброва взяли участь у районному конкурсі з початкового технічного моделювання в Палаці дітей та юнацтва. Конкурс проходив в три етапи: теоретичний залік, конструювання геометричної просторової фігури, модель планера.                                                                            Дівчатка показали добрий результат в теоретичному турі та зайняли третє місце. На другому етапі учасники накреслили розгортку куба, вирізали та склеїли його. Виготовлення моделі планера, а особливо його запуск, найбільше сподобався  всім учасникам конкурсу. Дівчата із захопленням запускали свою модель. Анжеліка запустила модель планера на 7 метрів, що було другим результатом, Діана – показала результат в 5 метрів. За підсумками всіх етапів конкурсу команда зайняла призове друге місце і була нагороджена грамотою відділу освіти та м’якими іграшками від спонсорів - ПАТ "Монделіс Україна".

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель трудового навчання

Переглядів: 359 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 5.0/1