Головна » 2020 » Вересень » 22 » Діти України за мир
Діти України за мир

Мир на землі — це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ,

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі — це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі — це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. Привернути увагу до проблеми миру на землі - ось основна мета цього свята. Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять наші діти, виборюючи мир – творчістю! 21 вересня учні нашої школи приєдналися до святкування Міжнародного дня миру. Для учнів була створена яскрава фотозона, де з тематичними написами, голубами та повітряними кульками охоче фотографувалися всі учні та вчителі школи. У всіх класах були проведені години спілкування, на яких діти, за допомогою цікавих вправ, розуміли, що мир є дуже важливим для всіх, особливо в такий період часу, коли в нашій країні лунають постріли та проливається людська кров, міжнародний день миру є особливим святом.

Педагог-організатор Варварич А.Р.

Переглядів: 326 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0