Головна » 2015 » Вересень » 3 » День знань
День знань

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято учнів, учителів, батьків, свято, яке об’єднує всі покоління.

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першоклашки з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань. Патріотично-піднесений настрій шкільних урочистостей був сповнений поваги до подвигів наших славних, свободолюбивих предків та до жертовності героїв буремних подій сьогодення – Революції Гідності, боїв за Незалежність України на Донбасі. Першою всіх привітала із Днем знань директор школи Григор’єва Ірина Леонідівна, яка подякувала благодійникам, місцевим органам влади та батькам у  допомозі та підготовці школи до нового навчального року.  На святі були присутні почесні гості - Юрій Олексійович Дудник, сільський голова, депутат районної ради Віталій Михайлович Поляковський, методист комунального позашкільного навчального закладу «Палац дітей та юнацтва» Наталія Леонідівна Алєксєєва, секретар сільської ради Тетяна Миколаївна Манойленко, які в свою чергу звернулися до школярів з вітальним словом та щиро побажали їм успіхів у новому навчальному році. Директор школи передала щирі вітання та подарунок (підключення школи до світової мережі Інтернет на новий навчальний рік) від Василя Павловича Провозіна, директора ПП "Буймерське". Випускник школи Гордієнко Роман забезпечив першокласників спортивним інвентарем. Приватні підприємці м. Тростянця (ПП Муха, ПП Шимко, ПП Ніколенко, ПП Лисенко) подарували учням школи футбольні та волейбольні м'ячі. Завершилося свято веселою мелодією шкільного дзвоника, що запрошував усіх школярів на перший урок.

Григор'єва Ірина Леонідівна, директор школи

Переглядів: 327 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0