Головна » 2016 » Червень » 16 » День творчості
День творчості

Одинадцятий день в таборі пройшов швидко та змістовно. Шаховий турнір визначив двох переможців: Реву Артема та Тімченка Артема. Бесіда-розповідь на тему «Мистецтво світових художників» познайомила дітей з великими майстрами та їх шедеврами. Діти отримали урок комп’ютерної графіки в освоєнні графічного редактора POINT і мали змогу свої знання практикувати у розфарбовуванні ескізів репродукцій відомих художників.

Рухливі ігри «Влучно в ціль», «Ворони та горобці», спортивні естафети з м’ячем та обручами сприяли розвитку швидкості, спритності, формували навички влучності. А перегляд фільму «Шоу дельфінів» зачарував дітей. Адже дельфіни показали все, на що вони здатні. Їхній розум, чутливість, уміння відчувати людину, здатність прийти на порятунок залишили позитивні враження в дитячій свідомості.

Закінчився день переглядом дитячої періодичної преси: «Малятко», «Долоньки», «Барвінок». Діти декламували вірші українських поетів та читали в особах казки та оповідання.

Цілуйко Людмила Миколаївна, вихователь табору "Веселка"

Переглядів: 296 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0