Головна » 2018 » Червень » 8 » День туриста
День туриста

Цікаво в таборі “Веселка” пройшов День туриста. З самого ранку діти “подорожували” країнами Євросоюзу. Вони ознайомилися з історією створення цього об’єднання, кількістю країн в ньому. Визначні місця Франції, Італії, Німеччини, Латвії, Литви, Єстонії викликали в дітей захоплення. Спортивному орієнтуванню була присвячена гра «Скарби піратів». Школярі з захопленням вивчили план місцевості, бо він давав їм можливість знайти заховані «скарби»-цукерки, які і стали винагородою за спритність і уважність в цій грі. Команди проявили спритність, витривалість, ерудицію при пошуку скарбу. Скільки захоплення, радості було в дитячих очах, коли знаходили місце скарбу. Ігри на свіжому повітрі пройшли цікаво. Дуже швидко плинув час у веселих стартах.

Переглядів: 203 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0