Головна » 2018 » Червень » 8 » День театру
День театру

Театр – це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра.

М. Гоголь

Третій день у таборі «Веселка» був присвячений театру. Вихованці табору залюбки взяли участь у виставі лялькового театру. Діти виявили не тільки акторські здібності, а й режисерські: вигадали казку про братів-Колобків, які виявили спритність та кмітливість і перехитрили зухвалого Зайця, двох голодних Вовків, сором’язливого Ведмедика. А Лисичка виявилася такою люб’язною, що запросила Колобків у гості на чай. Також діти розіграли казки про Солом’яного Бичка, Курочку Рябу та просто імпровізували. Вони намагалися відтворити характер героїв, змінюючи інтонацію голоса та відтворюючи характерні рухи. Виконання різних ролей виявилося цікавою та захоплюючою справою. Вистави відбувалися просто неба, на свіжому повітрі. Акторські вправи чергувалися з фізичними та інтелектуальними (бадмінтон, футбол, шахи).

Час пролетів швидко, а враження від театрального досвіду ще довго викликали посмішки.

Дробітько Ольга Василівна, вихователь табору «Веселка»

Переглядів: 229 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0