Головна » 2016 » Грудень » 22 » День святого Миколая
День святого Миколая

19 грудня для учнів початкових класів було проведено чарівне «Свято Миколая». На якому діти дізналися про життя Святого Миколая. Хто він такий? Де він жив? Чому розносить дітям подарунки? Чому став святим? Завітали в гості чортенята, які принесли із собою різочки для неслухняних дітей, провіривши учнів чи знають вони казки, чи вміють відгадувати загадки, чи мелодійно виконують пісні. На допомогу малечі завітали ангели, які допомагали у виконанні завдань, протягом всього свята. Учні написали Миколаю листи, зачитали їх, розповіли про свої побажання для себе, своєї родини та рідної України. Святий Миколай побажав дітям злагоди, миру, добра, благополуччя на увесь майбутній рік, роздав слухняним діткам солодкі подарунки.

Переглядів: 272 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 4.0/1