Головна » 2018 » Червень » 8 » День розваг та веселощів
День розваг та веселощів

Другий день табору відпочинку «Веселка» був присвячений розвагам і веселощам. Розпочався він з пісенного флешмобу. Вихованці табору показали вернісаж вивчених пісень. Веселі дитячі пісні прозвучали у виконанні найменших учнів 1 класу: «Жук», «Пісня про букварик», «Три веселих гуся», «Найкраща матуся», «Колобок». 3 клас заспівав про «Веселого горобця», «Кашалота», найстарші вихованці виконали пісні «Ми бажаємо Вам добра», «Весела Полька», «Добрий день матусю Україна», «Сіяв мужик просо». Продовжилася розважальна програма конкурсом «Найрозумніший», який визначив найрозумнішого і найерудованішого учня, ним став Драновський Андрій. Трійка фіналістів була нагороджена призами. Після смачного обіду, відновивши сили і набравшись енергії діти із завзяттям провели танцювальний флешмоб. Під час якого вони весело і активно повторювали рухи до пісень-ігр «Фіксики», «У оленя дом большой», «Клеп - степ», «Колёсики», «Море», «Макарони».

Щасливі та задоволені, діти розійшлися по домівках.

Вихователі Овчаренко В.В., Лантух Т.В.

Переглядів: 231 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0