Головна » 2016 » Червень » 6 » День природи
День природи

Під час екскурсії в природу «Зеленою стежкою», підійшовши до водойми, діти спостерігали за чудовою парою тендітних лебедів, що не один рік  поселяються на Пивнянському ставку. Прийшовши до лісу спостерігали за основними змінами в живій природі влітку. В ігровій формі була проведена вікторина «У царстві живої природи». Відгадали загадки про рослини та тварини рідного краю на зупинці «Кмітливій». По відбитках слідів назвали тваринку на станції «Слідопити». Зупинка «Пташина сім'я» - зустріла учнів грою «Поле чудес». Цікавого та нового діти дізналися на зупинках» Всезнайко», «Спостережлива» та на станції «У світі цікавого». Свої спостереження учні відобразили у малюнках під час проведення конкурсу «Малюю природу свого краю».

Драновська Людмила Володимирівна, вихователь табору "Веселка"

Переглядів: 275 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0