Головна » 2018 » Червень » 8 » День подорожі
День подорожі

П’ятий День Подорожі відзначився поїздкою до міста Тростянець. Розпочався день з концерту в музичній школі міста Тростянця. Учні з захопленням прослухали музичні твори у виконанні вихованців музичної школи. Далі день продовжився розвагами в дитячому парку. Діти гралися на дитячих гірках, каруселях. Мали змогу побачити казкових героїв з казки «Маша і Медвідь», «Пірати Карибського моря». Відвідали Алею закоханих, набережну річки Боромля. Велике враження залишило у дітей відвідування музею шоколаду. Екскурсовод в цікавій формі донесла історію виникнення шоколаду, як виготовляють шоколад, де виготовляють шоколад. В музеї діти побачили справжні какао-боби з яких виготовляють шоколад, аппарат для загортування готових шоколадних цукерок. Окрема експозиція в музеї відведена торговій марці «Мілка». Діти з цікавістю розглядали всі вироби «Мілки», сфотографувалися біля логотипу. Далі екскурсія продовжилася в кімнаті, яка присвячена церемонії заварювання кави. Дітям представили посуд для заварювання кави, різноманітні марки кофе, які існують в світі.

Вихованці задоволені та щасливі повернулися до села Станова.

Міщенко І.А., Лантух Т.В.

Переглядів: 209 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0