Головна » 2018 » Червень » 18 » День подорожей
День подорожей

Восьмого дня вихованці табору “Веселка» відвідали обласний центр Суми. День розпочався з вистави в театрі юного глядача «Містичні пригоди на болоті». В одному мальовничому українському селі разом із батьками жили дві сестриОленка та Настуся. Оленка роботяща та хазяйновита дівчинка була. А молодша, Настуся, – вередлива та лінива. Побачила Настусю Баба Яга й вирішила її в ліс завести та навчити всяким капосним справам. А що з цього вийшло, дізналися діти з доброї повчальної вистави-казки. З неприхованою цікавістю учні преглянули виставу, навіть брали участь в ній – допомагали лісовичку врятувати Настусю від Баби Яги. Далі день продовжився в дитячому парку. Дітей зустріли безліч атракціонів. Каталися на іграшкових машинках, гіробордах, качелях, каруселях. Відвідали атракціони «Веселі гірки», «Орбіта».

Діти відвідали родзинку парку - дитячий майданчик, який спроектовано подібно середньовічним замкам в мініатюрі. Малюки із задоволенням бігали по «коридорах палаців», лазили по тунелях, піднімалися по драбинках і спускалися з гірок. Були в замку , який побудований посеред озерця. Відвідали дитяче автомістечко розважальному парку побачили казкових персонажів. Сумські скульптори створили з каменю для дітей динамічні статуї, а також знайомі всім сценки з казок. Це сюжет з історії про ріпку, Емелю-дурочка і царівну-жабу,кам'яні статуї Попелюшки, Івана-Царевича, Карабаса-Барабаса, Мауглі з Багірою, доктор Айболит з мавпами. Діти поверталися з обласного центру задоволені та щасливі.

Лантух Тетяна Василівна

Переглядів: 210 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0