Головна » 2018 » Вересень » 21 » День миру в Україні
День миру в Україні

Бажаємо миру в усьому миру в сім’ях, миру в серцях, миру на нашій землі.

Зі святом!

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам… Саме тому існує такий день – Міжнародний день миру (International Day of Peace). Міжнародний день миру відзначають у вересні ще з 1982 року, а з 2002 року Генеральною Асамблеєю ООН ухвалено його щорічно відзначати саме 21 вересня. У цьому ж році в Україні свято було закріплено на законодавчому рівні Указом Президента України та отримало назву «День миру в Україні».

Станівські школярі приєдналися до відзначення цього дня. Учні, які відвідують гурток на базі школи «Моделювання іграшок сувенірів» разом з керівником виготовили символ миру – білого голуба. З учнями початкових класів були проведені бесіди «Ми за мир!». Під час проведення акції «Чиста Україна – чиста земля» діти вшанували пам'ять загиблих односельців хвилиною мовчання біля пам’ятника невідомому солдату та братської могили. Класні керівники провели години спілкування на тему «Мир у родині – мир в Батьківщині – мир у всьому світі!!!». 21 вересня на подвір’ї школи усі разом, учні та вчителі, провели флешмоб «Голуб миру».

Овчаренко Валентина Володимирівна

Переглядів: 274 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0