Головна » 2016 » Червень » 18 » День інтелектуала
День інтелектуала

Зранку діти сходили на екскурсію до соснового бору, де із задоволенням змогли назбирати смачних, червоних полуниць. Нарвали для запашного, лікувального чаю, лікувальну рослину – чебрець.

Цікаво та змістовно була проведена інтелектуальна гра «Скарбничка спостережливих і допитливих». Діти вчилися впевнено демонструвати свої знання, працювати в групі, формували навички толерантного спілкування, вчилися аргументувати свою точку зору. Під час розминки пограли в гру «Так чи ні». Перший тур складався з конкурсів капітанів «Скільки?», ігор «Обери девіз», «Улюблені казки», «Уважний читач», «Кмітливий Відгадайко». Свої знання продемонстрували у другому турі, де була проведена вікторина по темах «Професії», «Спорт», «Природа», «Усна народна творчість», «Моя держава», «Смачненького!». Третій тур зустрів дітей цікавими іграми «Веселі задачі», «Тренуйте пильність», «Розсипанка».

На кінець дня діти пограли в рухливі ігри та естафети на свіжому повітрі.

Переглядів: 278 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0