Головна » 2018 » Червень » 18 » День гумору
День гумору

Кажуть, що сміх продовжує життя. Веселий та бадьорий настрій завжди додає здоров’я та енергії. От і в нашому пришкільному таборі шостий день присвятили гумору. Вихованці табору взяли участь у розважальній програмі «Веселунчики». Діти розважалися та сміялися, граючи в веселі та цікаві ігри: «Хусточка і сміх», «Водолий», «Плутанина», «Земля», «Мотузочка», «Несміяна» та інші. Крім рухливих ігор діти виконували творче завдання: розігрували анекдоти, щоб створити відеожурнал «Сміх та й годі!». Перші кадри вже були відзняті.

У пошуках бадьорого настрою вихованці табору вирушили на прогулянку в урочище «Довжик». Чудова природа рідного краю, безкраї простори звеселили дітей ще більше. Вчилися плести вінки, збирали запашний чебрець, гали в рухливі ігри.

Дитяча посмішка – завжди справжня та щира. Тож нехай усі діти посміхаються частіше.

Дробітько Ольга Василівна, вихователь пришкільного табору «Веселка»

Переглядів: 251 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0