Головна » 2016 » Червень » 16 » День дощу
День дощу

15 червня дощова погода не зіпсувала настрій вихованцям табору «Веселка», адже цей день був присвячений такому явищу природи, як дощ. Під час бесіди «Звідки береться дощ?», діти дізналися багато цікавих фактів про виникнення дощу, грому та блискавки, про їх взаємодію в природі, навчилися вираховувати відстань появи блискавки.

Запам’ятали життєво необхідні правила безпеки під час грози. Отриману інформацію закріпили переглядом пізнавального мультфільму про грім.

Діти залюбки відгадували загадки, розповідали вірші та співали пісні на відповідну тематику.

Незабутнім та яскравим моментом дня став флешмоб «Іди, іди дощику». Дитячим фантазіям не було меж. Так вихованці висловили свою любов до дощу, усвідомлюючи його важливість в природі. Діти закликали дощ на гарний родючий урожай в цьому році.

Переглядів: 292 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0