Головна » 2019 » Листопад » 23 » Навчальна евакуація
Навчальна евакуація

Цивільна оборона – це важлива складова загальнодержавних оборонних заходів будь-якої держави, що проводяться в мирний та воєнний часи. З метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки школи з цивільного захисту, зменшення збитків і витрат у разі стихійного лиха, аварій, катастроф, вибухів і пожеж, а також з метою перевірки та закріплення теоретичних знань, умінь і навичок з цивільного захисту та Основ здоров’я, набутих учнями. Колектив закладу освіти чітко розуміючи, що одним із головних завдань школи є не лише створення освітнього середовища, а й формування навичок техніки безпеки життєдіяльності, 21 листопада провів планову навчальну евакуацію.

У цей день учні стали учасниками ряду заходів: шикування, виступи директора школи Гигор’євої І.Л., вчителя основ здоров’я Мандрико О.В., перегляд і обговорення навчального фільму «Дії населення у надзвичайних ситуаціях». І хоча всі ці заходи, на щастя, – це лише профілактична гра, проводити їх вкрай необхідно, адже вони дають змогу всім відчути себе у постійній готовності протистояти будь-яким негараздам.

Вчитель основ здоров’я Мандрико О.В.

Переглядів: 215 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0