Головна » 2018 » Травень » 21 » День Цивільного захисту
День Цивільного захисту

27 квітня в нашій школі відбулися об’єктові тренування за програмою Дня Цивільного захисту. Під час тренувань було проведено урочисту лінійку на якій виступила агітбригада «Вогнеборці». В ході теоретичної частини тренувань з інформацією виступила директор школи Григор’єва І.Л. Були проведені уроки цивільного захисту з питань безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій на теми:

1клас – «Подорож у місто небезпек» (Міщенко І.А.)

2,4клас – «Надання першої медичної допомоги» (Мироненко Г.М.)

5,6 клас – «Що таке цивільний захист?» (Дробітько О.В.)

7-9клас – «Гідрологічні надзвичайні ситуації. Пожежі» (Ярова О.О.)

Під час відпрацювання практичної частини відбулась навчальна евакуація всіх учасників освітнього процесу з приміщення школи за сигналом „ Увага всім! Надзвичайна ситуація!” До практичної частини тренувань було залучено фельдшера Станівського ФАПу Драновського Ю.В., який надав рекомендації щодо надання першої долікарської допомоги та продемонстрував вміння з надання допомоги при різних ступенях травмування.

Григор’єва Ірина Леонідівна, директор школи

Переглядів: 218 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0