Головна » 2019 » Жовтень » 26 » Цікавий відпочинок з друзями
Цікавий відпочинок з друзями

Дитинство неможливо уявити без гри та розваг. Саме вони допомагають бути здоровими, спритними, кмітливими. А ще розваги з друзями дають змогу перетворити дитячу енергію в навички, які знадобляться в дорослому житті. Саме цим і вирішили зайнятися учні 5 класу. Разом з батьками та класним керівником вирушили до розважального центру «Лавина» в м. Суми. Катання на роликах принесло неймовірні відчуття, позитив та драйв, дорослі згадали дитинство. Гра в настільний хокей, стрибки на батуті, імітоване катання на автомобілях та мотоциклах дало змогу вдало і цікаво провести час.

Посмакувавши гамбургерами та смаженою картоплею фрі вирушили на пішохідну екскурсію по алеям біля озера Чеха, вулицями міста.

Приїхавши на залізничний вокзал учні самостійно придбали собі в касі квитки, і сівши в потяг вирушили додому. Всім сподобався відпочинок, а особливо з друзями.

В.В. Овчаренко, класний керівник 5 класу

Переглядів: 188 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0