Головна » 2015 » Травень » 4 » "Чорнобиль - чорний біль"
"Чорнобиль - чорний біль"

Чорним болем відлунює в душі кожного українця Чорнобильська катастрофа. Вже вкотре наша держава згадує ті страшні події 1986 року. Згадали їх і учні 7 класу. Саме цій темі був присвячений тематичний урок «Чорнобиль – чорний біль». Учні ознайомилися з подіями тієї трагічної ночі, дізналися імена героїв-ліквідаторів. Новиною стали реальні масштаби катастрофи та її вплив на оточуюче середовище, від якого потерпатиме ще не одне покоління нашої держави. Семикласники переглянули презентацію, завдяки якій мали змогу наочно оцінити трагедію. Стати свідками цієї події допоміг фрагмент з фільму «За секунду до катастрофи», в якому за допомого комп’ютерних технологій відтворено вибух тієї трагічної ночі. Щоб краще усвідомити наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, учням запропоновано написати твір-роздум «Чого вартий мирний атом, якщо можливі такі наслідки».

Класний керівник 7 класу Дробітько О.В.

Переглядів: 359 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0