Головна » 2015 » Травень » 4 » Чорнобиль. 29 років потому. Пам’ятаймо!
Чорнобиль. 29 років потому. Пам’ятаймо!

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. 26 квітня 1986 р. наш народ уперше зустрівся з такою грізною силою, як атомна енергія, що вийшла з-під контролю. З учнями 6 класу була проведена виховна година «Чорнобиль – чорний біль і скорбота України», присвячена 29-й річниці Аварії на Чорнобильській АЕС. Учні переглянули презентацію, яка допомогла  ознайомитися з подіями, які сталися 26 квітня 1986 року. Обговорили наслідки цієї жахливої аварії, які всі жителі України відчули на собі, і ще довгий час будуть  відчувати… Учні взяли активну участь у обговоренні шляхів подолання цієї екологічної катастрофи, і запропонували свої шляхи попередження таких трагедій. Смерч чорнобильської трагедії скалічив долі та забрав здоров’я наших співвітчизників, залишивши після себе біль і порожнечу. Священні спогади про тих, хто поклав своє життя, захистивши нас від радіаційної загрози. На завершення заходу учні вшанували пам’ять загиблих скорбною хвилиною мовчання.

Овчаренко Валентина Володимирівна,  класний керівник 6 класу

Переглядів: 416 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0