Головна » 2018 » Травень » 21 » 8 і 9 травня - Дні пам’яті та примирення
8 і 9 травня - Дні пам’яті та примирення

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Ратний подвиг батьків, дідів і прадідів у Другій світовій війні ніколи не може бути забутим. Його не можуть зменшити ані десятиріччя, ані суспільні зміни. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні. Не щезне в пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитись до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Тому вся сільська громада від маленьких до найстарших зібралася в залі сільського будинку культури на концерт присвячений «Дню Перемоги» - і це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Такими словами розпочала свято ведуча Валентина Овчаренко. Учні та вчителі школи (Т.В. Лантух, Л.В. Драновська, О.В. Дробітько) взяли активну участь у святковому концерті. Дуже сподобалась глядачам пісня "Прадєдушка", яку виконував дитячий ансамбль. Військові пісні звучали у виконанні жіночого ансамблю, солістів. Вразив танок "Смуглянка" школярів та випускників школи.

9 травня відбувся урочистий мітинг біля обеліску загиблим односельцям, та покладання квітів до братської могили.

Валентина Овчаренко

Переглядів: 216 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0