Головна » 2016 » Червень » 1 » Світ щасливого дитинства
Світ щасливого дитинства

Перший день у таборі «Веселка» пройшов цікаво та змістовно. Загін «Капітошки» розділився на дві ланки: «Дружні» та «Усмішка». Ланкові зуміли швидко організувати роботу: вивчили девіз, промовки, рапорти.

Свої таланти діти показали на святковому концерті « Хай щастю дитини не буде кінця». Під гучні оплески зустріли учні Загребельну Ганну з піснею «Школярі-школярики». У виконанні Гордієнко Ганни прозвучала пісня «Україночка», учні 1 класу закружляли у танку з кульками, 2 клас виконав пісні «Чунга-Чанга», «Ой, є в лісі калина» та ін.

Красу літньої природи та щасливого дитинства діти відтворили в малюнках на асфальті. Конкурс « Світ очима дітей» визначив найкращі роботи: «Ми за мир»(4кл.), «Сонячна країна Капітошок»(3 кл.), «Мої канікули»(1-2кл.).

І завершився день музичною дискотекою, на якій діти розвивали свою рухливість та пластичність.

Цілуйко Людмила Миколаївна, вихователь

Овчаренко Валентина Володимирівна, вчитель інформатики