Головна » 2019 » Вересень » 4 » Україна - єдина країна.
Україна - єдина країна.

Як і рідну матір ми не вибираємо, так і Батьківщину людина не обирає, але прикипає до неї всім серцем, як і до рідної неньки, проймається великою і світлою любов’ю на все своє життя. От і почнемо нашу дорогу до знань із найсвітлішого – з любові до рідного краю.На першому уроці третьокласники грали в гру, переглядали відео, вирізали серце та долоньки, доповнили прислів'я, провели бліц-турнір,назвали квіти, які вплітають у віночок, пригадали державні символи Батьківщини. Учні переконалися, що про країну, де народилися і живуть, необхідно знати якомога більше. Її потрібно любити, шанувати, також поважати звичаї та традиції. А знання, отримані в школі, допоможуть принести користь Вітчизні в майбутньому.

Класний керівник Міщенко Інеса Анатоліївна

Переглядів: 169 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 0.0/0