Головна » 2019 » Травень » 11 » "Твій друг - велосипед"
"Твій друг - велосипед"

В рамках тижня "Безпека дорожнього руху" з учнями 4 класу проведена виховна година " Твiй друг - Велосипед". Дiти розповiли про будову та види велосипедiв, пригадали правила дорожнього руху, для Безпеки пiшоходiв та водiiв. За малюнком повторили складові велосипеда. Закріпили знання за допомогою гри «Яка частина відсутня». Попрацювали в парі під час гри-пазла « Хто швидше збере велосипед». Учні з цікавістю прослухали рубрики «Історія велосипедів», «Цікаво знати!». Вивчили правила дорожнього руху під час катання на велосипеді за допомогою гри «Розумне колесо». Учні по-черзі виходили до дошки, на якій прикріплені яскраві колеса велосипеда. Знімали колесо і читали зі зворотного боку правило дорожнього руху на велосипеді і заходи безпеки. Ознайомилися з спеціальним спорядженням велосипеда та дорожніми знаками «Велосипедна доріжка», «Рух велосипедів заборонений», «Перетин з велосипедною доріжкою». Вікторина «Колесо знань» підвела підсумок виховної години.

Драновська Л.В., класний керівник 4 класу

Переглядів: 254 | Додав: Specialforunet | Рейтинг: 5.0/1